środa, 19 kwietnia 2017

Book Tour "Dziecko wspomnień" Steena Holmes - podsumowanie akcji


Właśnie zakończył się pierwszy BOOK TOUR organizowany na moim blogu i w moje ręce powróciła powieść Steeny Holmes Dziecko wspomnień. Bardzo mnie cieszy, że książka spodobała się Wam tak samo jak mnie i usłyszałam oraz przeczytałam o niej wiele wspaniałych słów. 

W akcji wzięło udział sześć osób, a z ich recenzjami możecie zapoznać się poniżej, klikając w obrazki, które stanowią odnośniki do linków: 

1. 
lifestylebyagnieszka.blogspot.com

Książka, która od początku do końca gra na emocjach. Cały czas podczas czytania miałam już wizję jak może się zakończyć ta historia. Jednak na ostatnich stronach autorka odmienia akcję o 180 stopni, co bardzo zaskakuje. Lubię takie niespodziewane zakończenia. 


2. 
artgirl12.blogspot.com

Ogółem: wciągająca, nietuzinkowa i zaskakująca!
Po pochłonięciu książki na pewno łatwiej będzie zrozumieć czytelnikom to, czym jest matczyna miłość, opieka nad dzieckiem i strach przed przyszłością.

3. 
obsesyjnabiblioteczka.pl


U Agnieszki możecie posłuchać podcastu.

4. 

 
ogrodksiazek.blogspot.com

"Dziecko wspomnień" to powieść przesiąknięta niepokojem, który wręcz emanuje z każdej kartki. Od pierwszych zdań towarzyszyło mi silne przeświadczenie, że coś jest nie tak. Ale Steena Holmes, mimo że delikatnie naprowadza na właściwy trop, nie zdradza rozwiązania przed czasem, umiejętnie dawkując napięcie.

5. 

http://www.rudymspojrzeniem.pl

Dziecko wspomnień Steeny Holmes nie jest lekturą wybitną, za to pod wieloma względami dziwna i we mnie wzbudziła niepokój. Chociaż od pewnego momentu podejrzewałam, jakie będzie rozwiązanie, to jednak książka mnie wciągnęła i nie mogłam się od niej oderwać.6. 
www.kanapaliteracka.pl

To przepiękna, choć trudna, powieść o miłości i lojalności. Obnaża ludzkie słabości, brzydkie strony, ale również podkreśla, że nie jesteśmy czarno-biali. Pozostawia silny niepokój, zmusza do refleksji i na pewno jest jedną z tych pozycji, które nie dadzą o sobie zapomnieć.
Obiecane zakładki wygrywa Marta z bloga rudymspojrzeniem.pl 
W odmętach mego maila poszukam Twojego adresu i ślę Ci je jak najszybciej :)Dziękuję Wam dziewczyny raz jeszcze!

4 komentarze:

 1. Gratuluję misji zakończonej sukcesem :) Książka czeka na mnie na regale. Sięgnę po nią na pewno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będę wypatrywać Twoich przemyśleń na jej temat :)

   Usuń
 2. Książka, która mocno wdarła się w moje myśli, jak bardzo strata może okazać się dojmująca, nieobliczalna, paniczna i ostateczna. Potężna dawka emocji, wzruszenia, wzburzenia, skrajnego odbioru osób i wydarzeń. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje z okazji powodzenia trasy :) A także dla zwyciężczyni.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawiony po sobie ślad. Wszystkie komentarze są dla mnie ogromną motywacją :)