środa, 10 maja 2017

Podsumowanie wymiany książkowej #przeczytajipodajdalej3

Jak wiecie, brałam udział w w wielkiej wymianie książkowej #przeczytajipodajdalej3 organizowanej przez Magdę (www.savethemagicmoments.pl) i Ewelinę Mierzwińską (www.ewelinamierzwinska.pl).

Nie spodziewałam się, że wymiana to tak wiele frajdy. Zdobywanie książek sprawił, że cieszyłam się jak małe dziecko i zdecydowanie, jeśli tylko będę mogła, będę brać udział w kolejnych edycjach. Poniżej przedstawię Wam moje łupy :)O Eleonorze i Parku czytałam bardzo różne opinie. Jednym bardzo się  podoba, inni twierdzą, że to nic ciekawego. Muszę więc sprawdzić na własnej skórze, czy mi się spodoba. Książka otrzymana od Angeliki (www.lustrorzeczywistosci.pl).

Pióro Hanny Kowalewskiej pokochałam po przeczytaniu Letniej Akademi Uczuć. Gdy tylko zobaczę książki autorki, wiem, że będzie to kawał dobrej prozy. Nie mogłam  więc oprzeć Czterem rzęsom nietoperza, które są kolejną częścią sagi o Zawrociu. Będę miała motywację, by przeczytać kolejne tomy. Książkę upolowałam u Zuzi (www.kukuleczki.pl). Przyznam przy okazji, że dzięki wymianie poznałam blog Zuzi i na pewno będę wypróbowywać pokazywane przez nią przepisy kucharskie, bo są rewelacyjne :)

Małe życie to książka, która chodziła za mną od pewnego czasu. Bardzo się cieszę, że mogłam ją zdobyć w ramach wymiany. Na tę powieść wymieniłam się z  Magdą (www.mumspace.pl) 

Ostatnią zdobyczą było Ciężarówką przez 9 miesięcy, czyli książka na którą ostatnio polowałam, dzięki poleceniu koleżanki. Nawet nie wiecie, jak się ucieszyłam, gdy Magda (www.myhomerules.pl) zgodziła się na nią wymienić. Przyznam, że czytam ją z niekłamaną przyjemnością, bo jest naprawdę świetna.

Braliście udział w wymianie? Co udało Wam się zdobyć? 

13 komentarzy:

 1. Małe życie... ależ bym chciała przeczytać <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o tej wymianie książek jednak nie brałam w tym udziału. :( Może uda się następnym razem :)
  Świetne zdobycze. :D Koniecznie napisz, która podobała Ci się najbardziej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napiszę, chociaż muszą jeszcze poczekać na swą kolej do przeczytania

   Usuń
 3. Brałam udział i sporo upolowałam. Czekam na jeszcze jedną pozycję i zrobię podsumowanie :) Ciekawe książki wypatrzyłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja wymieniłam tylko dwie książki, ale jestem z nich zadowolona. miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) ważniejsza jest jakość, a nie ilość.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 5. Widzę, że upolowałaś same cuda. Czekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałam tylko Eleonorę i Parka i naprawdę mi się podobało :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cieszę się, że do Nas dołączyłaś! Życzę przyjemnej lektury :) Mam nadzieję, że na październik odkładasz książki na stosik :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawiony po sobie ślad. Wszystkie komentarze są dla mnie ogromną motywacją :)