środa, 22 lutego 2023

Dziecięce wynalazki: KOSMOS. Wielka nauka dla małych dzieci - Olga Woźniak
Praktycznie każdy rodzic wie, że książeczki z okienkami szybko stają się hitem i ulubioną pozycją ich pociech. Jeśli jeszcze te książeczki dotykają tematyki żywo interesującej dziecko, można być pewnym, że z miejsca staną się domowym hitem. Tak właśnie stało się w przypadku ksiazki KOSMOS. Wielka nauka dla małych dzieci Olgi Woźniak. Z miejsca okazała się pozycją ulubioną i najukochańszą.


Jako mama uwielbiam naukę przez zabawę. Kocham te momenty, gdy dzieci nie wiedzą, że przyswajają określoną wiedzę, a ich mózgi chłoną ją jak gąbki, gdy oni świetnie się bawią. Taką właśnie dzieje się podczas lektury KOSMOSU. Otwieranie okienek i czytanie przynależnych do nich przypisów jest niesamowitą frajdą. W książce ukryte są aż 32 zróżnicowane okienka, jedne bardzo duże, inne mniejsze. Za każdym z nich skrywa się sporo treści. 

Dzięki książce zwiedzamy kosmos, poczynając od układu słonecznego i naszej galaktyki, na każdej planecie kończąc. Dowiadujemy się czym są komety i spadające gwiazdy, poznajemy działanie skafandra astronauty. Wszystko to ukazane zostało na przystępnych i przykuwających oko grafikach lub w otwieranych tekturowych okienkach. 

 KOSMOS. Wielka nauka dla małych dzieci to świetna zabawa dla całej rodziny, idealna pozycja dla każdegp głodnego wiedzy fana książek z okienkami. 


Tytuł: KOSMOS. Wielka nauka dla małych dzieci

Autorka: Olga Woźniak 

Data wydania: 8 lutego 2022

Wydawca: Papilon 

ISBN: 9788327105097

2 komentarze:

  1. Świetna książeczka. Okienka są dużym atutem zachęcającym młodego czytelnika.

    OdpowiedzUsuń
  2. Według mnie - najlepszą wróżką w Polsce jest Alicja
    wróżbę online można zamówić szybko i bezpiecznie na stronie wróżka online Wróżbę otrzymujemy do 60 - 90 minut na email. Wykonuje. również oczyszczanie energetyczne. i rytuały miłosne na naprawę związku lub powrót osoby na której nam zależy. Ja zawsze zamawiam na stronie http://wrozkaalicja.pl

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawiony po sobie ślad. Wszystkie komentarze są dla mnie ogromną motywacją :)