środa, 17 sierpnia 2022

Kawa czy herbata? Słów kilka o pewnym sklepie internetowym
Odkąd zostałam mamą poranki kojarzą mi się nie tylko z chaotyczną krzątaniną, ale również z wielką chęcią położenia się na powrót do łóżka. Niestety, moje pociechy zupełnie nie przejęły po mnie genu snu, więc wstają o nieludzkiej (dla mnie) porze, czyli z reguły po 5. Nie pozostaje mi nic innego jak ratować się pyszną i stawiającą na nogi kawą. Kiedyś piłam raczej tę kapsułkową, ale odkąd mamy ekspres kolbowy to taka kawa smakuje mi najbardziej. Szczególnie jak zrobi ją mąż.

Ostatnie zapasy tego napoju dostarczono mi ze sklepu internetowego venosa.pl

Sami właściciele sklepu piszą o sobie tak: 

Venosa.pl – sklep z kawą – sklep stworzony z pasji do kawy. 


Lecz nie tylko kawę można znaleźć w tym nowym, rozwijającym się sklepie internetowym. Znajdują się tam również herbaty: liściaste i w torebkach, a także dodatki do napojów jak czekolady smakowe, miody, cytryny zamacerowane np. w whisky. Wybór jest ogromny, a każdy z tych produktów odznacza się bardzo ważną cechą jaką jest jakość. 

Niektóre produkty dostępne w sklepie zobaczycie na tej rolce:

Link bezpośredni do rolki na moim IG

Rolka druga

Jak widzicie na stronie venosa.pl można znaleźć nie tylko kawę ziarnistą czy uprzednio zmieloną, ale również w kapsułkach, nadającą się do dedykowanych ekspresów. Można zakupić także akcesoria do kawy i herbaty, na które codziennie pojawiają się promocje.

Oprócz strony głównej sklepu możemy odwiedzić kawowy blog i poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie. 


Osobiście jestem zachwycona asortymentem sklepu, w jednym miejscu mogę zakupić interesuje mnie produkty w atrakcyjnych cenach. 


Link do sklepu 
[Współpraca barterowa]3 komentarze:

Dziękuję za zostawiony po sobie ślad. Wszystkie komentarze są dla mnie ogromną motywacją :)