sobota, 17 marca 2018

"Pretty Happy. Przepis na pokochanie siebie" Kate HudsonZ reguły nie czytuję poradników, uważam, że zawarte w nich rady są proste i nie odkrywają Ameryki, więc jakie było moje zdziwienie, kiedy z wypiekami na twarzy śledziłam porady zapisane przez Kate Hudson w jej książce Pretty Happy

Znana aktorka i córka Goldie Hawn przygotowała kompleksowy przewodnik po poznawaniu własnego ciała, uczący wewnętrznej intuicji, co ostatecznie ma prowadzić do uzyskania wymarzonej sylwetki, dobrego samopoczucia i satysfakcji z codziennego życia. 

Kate Hudson proponuje oparcie swojego codziennego życia na czterech filarach:

I    Pielęgnowaniu intuicyjnego związku ze swoim ciałem;
II   Zdrowym odżywianie;
III Obudzeniem swojego organizmu;
IV Cudzie uważności.

To właśnie zrównoważenie tych czterech filarów, nauczenie się rozpoznawania swojego organizmu pozwoli, według autorki na spełnienie i poznanie w pełni swojego wewnętrznego ja.

Aktorka przedstawia swoją metodę na uzyskanie szczupłej sylwetki, podkreśla jednak, że bez pracy nie ma kołaczy i nie ma co wierzyć w cuda, gdy sami nie weźmiemy spraw w swoje ręce. Ważne jest jednak aby wschłuchać się wewnętrznie w siebie, nie działać wbrew swojemu organizmowi, a z nim w zgodzie. Kate Hudson udowadnia, że każdy z nas poprzez wprowadzenie mądrych zmian może pokochać swoje ciało. Szczegółowo opisuje jak to zrobić w oparciu o wiele czynników. Podkreśla jak ważny jest ruch i wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych, ale nie powiela schematu i właściwie jej poradnik można nazwać innowacyjnym. 
Opisując tę publikację nie sposób nie wspomnieć o tym, jak przepięknie została wydana.Twarda okładka, zachwycająca wklejka, niestandardowy format - to wszystko składa się na fantastycznie wydaną książkę, którą warto mieć na półce.

Dodatkowo każdy rozdział okraszony został przepiękną grafiką. W książce znajdują się także przykuwające oko zdjęcia autorki, a także estetyczne rysunki, które cieszą oko. 

Pretty Happy to naprawdę dobry poradnik i idealna pozycja dla wszystkich, którzy pragną coś w swoim życiu zmienić. W końcu każdy chce być szczęśliwym, a Kate Hudson chętnie dzieli się przepisem, jak taki stan osiągnąć.

Tytuł: Pretty Happy. Przepis na pokochanie siebie
Tytuł oryginału: Pretty Happy. Healthy Ways to Love Your Body
Autor: Kate Hudson
Data wydania (Pl): 28 lutego 2018
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Za egzemplarz książki dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.


Przy okazji mam dla Was niespodziankę :) Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Kobiecego posiadam jeszcze jeden egzemplarz książki. Na moim Instagramie do 20 marca trwa rozdanie. Serdecznie Was zapraszam. Wystarczy kliknąć:
A post shared by Atociwynalazek (@atociwynalazek) on

6 komentarzy:

 1. Wszystkie te gwiazdy coś muszą pisać. Wątpię nawet, że napisała to ona a nie ktoś komu zapłacano :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, mnóstwo jest poradników pisanych przez ghost writerów, ale tutaj akurat wydaje się że aktorka napisała go sama. Wydaje się być właściwą osoba do napisana akurat takiej publikacji.

   Usuń
 2. Nie dla mnie, unikam takich książek ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za zostawiony po sobie ślad. Wszystkie komentarze są dla mnie ogromną motywacją :)